Stowarzyszenie Dializowanych

NEPHROS

DYKTANDO – Włącz się w akcję charytatywną z okazji 11 listopada

Szanowni Państwo,

Czy możemy prosić o wsparcie poprzez przekazanie informacji o naszej akcji charytatywnej za pośrednictwem Państwa strony internetowej oraz profili w mediach społecznościowych? Gotową notatkę wraz z linkiem zamieszczamy poniżej:

Już w ten czwartek, 11.11, odbędzie się największe w naszym kraju dyktando. Do wspólnej zabawy zaproszony jest każdy, kto chciałby sprawdzić na ile dobrze zna ortografię, a jednocześnie zrobić coś dobrego dla innych. Głównym celem Dyktanda na Święto Niepodległości jest bowiem zebranie jak największych środków dla potrzebujących. W rozwiązanie dyktanda naprawdę może zaangażować się każdy, bez względu na to, gdzie będzie spędzać ten dzień. Wydarzenie jest bezpłatne i rozgrywane będzie w całości online, więc można dołączyć do niego z dowolnego miejsca na świecie! Wystarczy zapisać się na stronie wydarzenia:

https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Organizator, czyli portal edukacyjny www.dyktanda.pl, zobowiązał się przekazać złotówkę za każdą osobę, która rozwiąże w dniu 11.11.2021 r. specjalne dyktando, opracowane specjalnie na tę okazję przez członków Fundacji Języka Polskiego. Z myślą o najmłodszych przygotowano kilka kategorii wiekowych, dzięki czemu już pierwszoklasiści będą mogli rozwiązać tekst o odpowiednim dla nich poziomie trudności. To umożliwia włączenie się w akcję całą rodziną! Pieniądze przekazane przez portal Dyktanda.pl, powiększone o dobrowolne wpłaty od uczestników, wspomogą cel społeczny lub charytatywny, który zbierze największą liczbę głosów od uczestników wydarzenia.

Jak zaangażować się w akcję?

  1. Już teraz odwiedź stronę Dyktanda.pl i kliknij „Zapisz się do konkursu”.
  2. 11 listopada ponownie odwiedź stronę i napisz Dyktando na Święto Niepodległości w odpowiednim dla Twojej grupy wiekowej przedziale czasowym.
  3. W dniach 16-21 listopada na www.dyktanda.pl dostępna będzie lista celów charytatywnych zgłoszonych wcześniej przez internautów. Oddaj swój głos na jeden z nich!

Każdy uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących! Pokażmy, że razem możemy więcej!

Z góry dziękujemy za udostępnienie powyższej informacji wraz z linkiem do wydarzenia na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych. Pozwoli nam to dotrzeć z tą wiadomością do każdego, dla kogo ważne jest niesienie pomocy potrzebującym.

Z poważaniem,
Zespół Dyktanda.pl

Scroll to Top