Stowarzyszenie Dializowanych

NEPHROS

Zakup maseczek jednorazowych i termometrów bezdotykowych.

11-03-2021 rok.

Jest marzec 2021 rok. Pandemia wywołana przez nowego koronawirusa na razie trwa nadal. Występuje też konieczność zachowywania dystansu społecznego i stosowania maseczek zakrywających usta i nos. W związku z tym, Stowarzyszenie Dializowanych Nephros z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju powtórnie przekazało darowiznę na rzecz naszych pacjentów Ośrodka Dializ nr 27 w Wodzisławiu Śląskim. Darowiznę stanowiły maseczki jednorazowe 3-warstwowe, w ilości sztuk jeden tysiąc. Maseczki te będą służyły członkom Stowarzyszenia, pacjentom dializ dla ochrony w okresie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Zakupu dokonano z kwoty 1% podatku otrzymanego na konto naszego stowarzyszenia.

Zarząd Stowarzyszenia Dializowanych Nephros z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju postanowił przekazać darowiznę na rzecz Ośrodka Dializ przy szpitalu WSS nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju. Darowiznę stanowiły termometry bezdotykowe VITAMMY Spot, w ilości sztuk trzy. Termometry te będą służyły do pomiaru temperatury pacjentom stacji. Zakupu dokonano z kwoty 1% podatku otrzymanego na konto naszego stowarzyszenia.

Scroll to Top