Stowarzyszenie Dializowanych

NEPHROS

Otwarcie Centrum Dializ Fresenius NephroCare w Wodzisławiu Śląskim.

30-03-2011 rok.

Dnia 30 marca bieżącego roku odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Dializ Fresenius NephroCare w Wodzisławiu Śląskim. Na uroczystość otwarcia zaproszone zostało również nasze Stowarzyszenie, które reprezentowali przewodniczący Stowarzyszenia – Ryszard Witek oraz przewodniczący Rady Nadzorczej Stowarzyszenia – Jarosław Miara. Zebranych gości przywitał Dyrektor Centrum Dializ dr n. med. Adam Riemel, który zaprezentował historię budowy i otwarcia tego pięknego i nowoczesnego ośrodka. Omówił także najnowszą technologię procesu dializ jaka jest wykorzystywana  w tym ośrodku. Głos zabrał również przewodniczący Stowarzyszenia Nephros, który podkreślił jak ważne i potrzebne jest dla osób dializowanych powstanie spełniającej najwyższe standardy światowe w leczeniu nerko zastępczym stacji dializ w naszym regionie. Wraz z rozpoczęciem pracy ośrodka, Stowarzyszenie Dializowanych Nephros poszerzyło swoją działalność zrzeszając w swych szeregach leczących się w nim pacjentów. Zarząd Stowarzyszenia Nephros pragnie podziękować Panu dr n. med. Adamowi Riemel za zaproszenie oraz za ogromny wkład pracy wspierający wszelkie działania naszego Stowarzyszenia.

Scroll to Top