Stowarzyszenie Dializowanych

NEPHROS

XI Dni promocji Zdrowia w Pszowie.

30-09-2010 rok.

W dniach od 30 września do 2 października bieżącego roku odbyły się XI Dni Promocji Zdrowia w Pszowie organizowane przez Urząd Miasta Pszów. W tym roku organizatorzy również o nas nie zapomnieli. Zaproszenie do udziału w Promocji Zdrowia otrzymał dr nauk medycznych Adam Riemel – specjalista nefrolog, lekarz i przyjaciel członków naszego Stowarzyszenia. Otrzymaliśmy wspólne stanowisko. Dr Riemel udzielał konsultacji z zakresu nefrologii, a nasi przedstawiciele razem z pielęgniarkami z Poradni Nefrologicznej z Wodzisławia, promowaliśmy nasze Stowarzyszenie i jego działalność. Dziękujemy organizatorom XI Dni Promocji Zdrowia w Pszowie, za zaproszenie oraz miłą i serdeczną atmosferę. Mamy nadzieję, że przez tego rodzaju kampanię wiedza społeczeństwa o chorobach nerek oraz transplantacji narządów znacznie wzrośnie. Za zaangażowanie w Dniach Promocji Zdrowia otrzymaliśmy podziękowania od Burmistrza Miasta Pszów mgr Marka Hawel.

Scroll to Top